Nieuwe bestuursleden gezocht, wie komt ons bestuur versterken!

Binnen het bestuur van Stichting Sophia is er per direct plaats voor twee nieuwe bestuursleden (het betreft een functie voor een vrijwilliger). Het bestuur van Stichting Sophia zoekt daarom op korte termijn nieuwe enthousiaste bestuursleden die (samen met de huidige twee bestuursleden, Patrick van Russell en Daniëlla Hagenaars) de voorwaarden willen scheppen om prettige werkruimtes te handhaven en te creëren voor startende en/of kleine ondernemers in de alternatieve hulpverlening en zorg.

Om een idee te geven van onze huidige huurders/huursters geven we een korte, willekeurige opsomming van een aantal activiteiten die in ons pand plaats vinden:
• Rebalancing
• Mindfulness trainingen en -therapie
• Familieopstellingen
• Haptotherapie
• Psychologische hulp en training
• Klassieke Homeopathie met Non-duale Kabbalistische healing
• Massages
• Spirituele hulpverlening
• Coaching, healing en reading

We zouden het fijn vinden als één van deze nieuwe, enthousiaste bestuursleden ervaring heeft op het gebied van het bijhouden van een financiële administratie en het opstellen van een jaarlijkse begroting. Voor het bijhouden van de financiële administratie maakt onze stichting, naast Excel, gebruik van Snelstart, een gebruikersvriendelijk administratieprogramma voor kleine ondernemingen.

Kortom: wie heeft er zin in om ons bestuur te komen versterken? We zien er naar uit om jou te ontmoeten en in ons bestuur op te nemen.

Hartelijke groet, het bestuur van Stichting Sophia, Patrick van Russell en Daniëlla Hagenaars

Logo Header Menu